Zaloguj

Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

2009.12.31 - Sylwester do białego rana

Nie ma to  jak w dobrej ekipie pożegnać Stary Rok i powitać Nowy.  Tym razem udało się to niemałej grupie naszego chapteru, która skrzyknęła się w nowootwartym obiekcie restauracyjno-hotelowym  "Hotel Folwark-Klepisko" nad Zalewem Zegrzyńskim.  Impreza udana - jedzenia, napitków i muzyki nie zabrako nikomu. Humor jak zwykle dopisywał.  Popatrzcie sami, jak było . Po uśmiechniętych twarzach od razu widać , że to chapterowcy, mimo ich "nieorganizacyjnego " stroju . Uppss !  Flaga klubowa była, zeby nie było że nie ...

 


 

2009.12.12 - Wigilia w Liberatorze

 

Jak co roku Liberator organizuje spotkanie przedświąteczne dziękując tym samym swoim klientom za poczynione w mijającym roku zakupy oraz zachęcając ich oraz  następnych - do kolejnych. Harleye, ciuchy ... czekają  

Impreza już mocno wpisała się w kalendarz wydarzeń harleyowych  - w tym roku  gości było pełno, żeby nie powiedzieć - full.  Na wysokości zadania jednak stanął catering, niezastąpiony Jack Daniels i Coca-Cola ( brawo  Zbig ). Muzycznego huku dostarczył Oddział Zamknięty, wiec można było przestępując z nogi na nogę pośpiewać stare, ale jare kawałki tej kultowej, polskiej kapeli. Impreza skończyła się mocno po północy, a kto nie był , niech żałuje.

 


 

2009.12.01 - Wigilia Klubowa

 

 Tegoroczne spotkanie wigilijne Klubu odbyliśmy w Bussiness Institute. Wybór miejsca  okazał się trafny - pod każdym względem ( jedzenie, obsługa, standard) spełniał nasze oczekiwania. Do tego nasza wrodzona skłonność do dobrej zabawy - i nie mogło być źle. Zaczęliśmy jak zwykle od podzielenia się opłatkiem. Później życzenia i kolacja.  Po jedzeniu wyszliśmy na dwór zrobić planowane zdjęcie grupowe. Ze względu na latające w powietrzu wirusy AH1N1   wszyscy byliśmy zaopatrzeni w odpowiednie maski, nad których poprawnością założenia czuwał nasz Medical Officer - Dottore. Pamiątkowa fotka, odśpiewanie  jak zwykle kolęd. Na koniec - drobne upominki. To jedno z najmilszych spotkań klubowych. Już ósma wigilia  w naszej historii.

 

 

 

 


 

2009.11.17 - Wybory Zarządu WChP

 

Wybory Zarządu WChP na kolejne 2 lata  odbyły się bez emocji. Skład pozostał ten sam. Nihil novi, choć jednak kilka drobnych zmian w funkcjonowaniu Klubu  zostało już zapowiedziane ..

 

 


 

 

2009.10.24 - MTM MOTO SHOW, Warszawa

 

Zostaliśmy zaproszeni do odwiedzenia  targów motoryzacyjnych. Impreza dla tzw. VIP-ów trwała ponad 2 godziny.  W spokoju pooglądaliśmy wydumki tuningowców samochodowych. Oko cieszyło zarówno malowanie, pomysły i wykończenie - zarówno samochodów jak i ciężarówek.  Stało kilka harleyów - m.in. na stoisku Liberatora - ale te mamy  "na codzień" . Był występ  angielskich tancerek i co najważniejsze, nasz  klubowy kolega Johnny zdobył nagrodę w konkursie na reklamowe hasło targów ( yogi babu - brawo Jasiu !!! ). Niestety nie pamiętamy treści.... za rok będzie trzeba wymyśleć nowe.