Zaloguj

Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

2012.04.13 - Klubowe Rozpoczęcie Sezonu - Osada Karbówko

Na imprezę rozpoczynającą nam sezon motocyklowy  zaprosiliśmy Gdańsk Chapter. Jako miejsce wybraliśmy wspaniały ośrodek Osada Karbówko, który swoim  położeniem, wystrojem i wyżywieniem rzucił nas wszystkich na kolana. No może dopiero po pólnocy  ;-) .
Z Liberatora wyjechaliśmy w dwóch grupach. Czule pożegnał nas Dealer i ruszylismy w traskę. Oprócz tego mniejsze ekipy indywidualnie kierowały się trasą na Toruń. Podobnie gdański chapter - tyle, że z pólnocy.
O 20:00 punktualnie rozpoczęło się biesiadowanie. Nie zabrakło miłego, wzajemnego powitania z gdańską ekipą i wymiany pamiątek.
Kole 22:00 nadszedł czas dla kandydatów. Po zimie jak zwykle przyjmowanych jest ich kilku - tym razem trzech. Zajęły się nimi nasze ulubienice. Z początku niepozornie przy karcianym stole, by później zrobić z nimi co chcą Smile

Jak już ich wymaglowały - nadszedł czas wręczenia barw i klubowego pakietu. Kapela skończyła grę po 02:15 i to był sygnał, że niedługo rozpocznie się  kolejny dzień. 

Rano śniadanko i około 12:00 - wyjazd na wycieczkę. "Odwiedziliśmy Chopina" w Szafarni. Troche był zmarznięty, więc ubraliśmy go w kask i od razu zrobiło się jemu cieplej, a nam weselej. Tradycyjnie trafiła się młoda para, więc i szczęścia życzyliśmy im na nową drogę.Podjechaliśmy pod zamek  w Golubiu-Dobrzyniu, a później ruszyliśmy do Torunia. Tam w zaprzyjaźnionej restauracji Siwego i Magdy na rynku podjedliśmy i odpoczęliśmy przed wieczorną imprezą. W tym czasie nasze harleyki były atrakcją dnia dla dzieciaków robiących sobie na nich zdjęcia.

Po powrocie od ośrodka zasiedliśmy w Chacie Rybaka, gdzie kontynuowaliśmy biesiadowanie. Zdjęć już nie zamieszczamy, bo i zmęczenie materiału było już duże. Cool

W niedzielę - do domu. Przez 3 dni mieliśmy więc i słońce i deszcz, i cieplej i zimniej. Pewnie tak będzie cały rok...
Podsumowując - było pysznie. Udział wzięło ponad 150 osób.  Dla niektórych to taki mały zlot, a dla nas - ot taka impreza klubowa  Tongue out